Çocuklar eğitmen akla

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Sürüm 2.3.4
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici forqan smart tech
Çocuklar eğitmen akla mobil uygulamasını Android cep telefonunuza çocuklarınız için ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz.

Çocuklarınızın okul öncesi eğitimleri ilk olarak ailede başlar, bu durumda da ebeveynlere büyük bir iş  düşmektedir. Ebeveynler ve çocuklar arasında güçlü bir bağ kurmak açısından önemli bir yere sahip olan Çocuklar eğitmen akla mobil uygulaması içerisinde çocukların kişisel eğitimlerine katı sağlayabilecek içerikler yer alıyor. 

Uygulamayı Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde telefonunuzdan ve tabletinizde çalışacak olan Çocuklar eğitmen akla mobil uygulaması ile çocuklarınız keyifli vakit geçirecekler. Eğitici özelliklere sahip oyunlar, çocukların görsel motor koordinasyon, ikili koordinasyon, dokunsal beceri ve çok daha fazla duyusuna hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. 

Özel oyuncular, bulmacalar, matematiksel terimler ve daha bir çok içerik ile çocukların renkli dünyalarına hitap eden bir çok öge ile anneler ve babalar çocuklarıyla bağlantı kurarak onların okul öncesi eğitimleri ile yakından ilgilenecekler. 

Küçük yaştaki çocukları teknolojiden uzaklaştırmak yerine teknolojiyi onlar için faydalı bir hale getirmek için Çocuklar eğitmen akla uygulamasından kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Oyunun her anı sizi ve çocuklarınızı çok eğlendirecektir. 

Çocuklar eğitmen akla indir